Катерина Григорівна Городенська

Катерина Григорівна схарактеризувала граматичну систему сучасної української літературної мови, систематизувала академійні граматики, монографійні дослідження, лексикографічні праці з граматики сучасної української літературної мови, західно- і південнослов’янських республік, окреслила особливості порівняльно-типологійних досліджень.

Цікавою була думка авторитетної мовознавиці щодо індивідуальних рис української літературної мови на тлі інших слов’янських мов, граматичного унормування української мови, проєктів майбутньої діяльності сучасних мовознавців і дослідників.

Авторка багатьох праць із граматики сучасної української літературної мови, які є важливим джерелом для вивчення та дослідження її, Катерина Григорівна докладає великих зусиль для розвитку граматики сучасної української літературної мови.

Лекція Катерини Григорівни не тільки цікава, а й надзвичайно важлива для викладачів та здобувачів вищої освіти.

" data-title="«ГРАМАТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В КОНТЕКСТІ СЛАВІСТИКИ»">

«ГРАМАТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В КОНТЕКСТІ СЛАВІСТИКИ»

Лекція доктора філологічних наук, професора, завідувача відділу граматики та наукової термінології Інституту української мови НАН України Катерини Григорівни Городенської згуртувала науковців, викладачів закладів вищої освіти, здобувачів вищої освіти.

Катерина Григорівна Городенська