Поділитися новиною
Інформування здобувачів вищої освіти – шлях до успішної реалізації освітньої програми
22 листопада 2021 року на факультеті української філології відбулася зустріч доцента кафедри української мови та методики її навчання Зої Комарової – гаранта ОПП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська))» другого (магістерського) рівня вищої освіти – із магістрами, які навчаються за цією програмою.
Гарант ОП розповіла, що для швидкого отримання інформації про освітню програму здобувачам необхідно ознайомитися з навігаційною структурою сайту факультету української філології, і продемонструвала, як із головної сторінки сайту перейти до опису та перегляду ОП.
Принагідно магістри разом із гарантом переглянули профіль програми, перелік освітніх компонентів, логічну послідовність їх вивчення, форми та умови успішної атестації випускників програми. Особливу увагу З. Комарова акцентувала на можливостях здобувачів вищої освіти формувати індивідуальну освітню траєкторію завдяки вільному вибору дисциплін, пропонованих кафедрами у власній чи будь-якій іншій ОП.
Корисною для магістрів була також інформація про навігацію сайту університету, із головної сторінки якого можна перейти на субсайт «Студентський портал», де розміщений «Довідник студента» – активне покликання на нормативні документи університету, важливими серед яких є Статут, Кодекс академічної доброчесності, Правила внутрішнього розпорядку тощо, та на внутрішні положення, які регламентують організацію освітнього процесу і використання процедур для забезпечення якості освіти й освітньої діяльності в університеті.
Гарант ОП інформувала магістрантів про те, що на «Студентському порталі» для здобувачів вищої освіти систематично оновлюють інформацію про вакансії для їхнього можливого працевлаштування.
Під час зустрічі З. Комарова закликала магістрів активно долучатися до обговорення освітньої програми з метою її вдосконалення та оновлення, а також окреслила перспективи майбутніх зустрічей гаранта зі здобувачами, здобувачів із роботодавцями, залучення магістрів до участі в програмах академічної мобільності, у проведенні наукових заходів та поширення їхніх здобутків через активну публікаційну діяльність.
Переглядів 414