Відкрите заняття проводить доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Галина Осіпчук

Упродовж заняття викладач дотримувалася всіх його структурних елементів, що відповідали меті й завданням. Також постійно застосовувала сучасні методи та прийоми викладання літератури, що вдало формують предметні компетентності в умовах дистанційної форми навчання, використовувала заохочувальні стимули для слухачів з метою їхньої активної участі в занятті, спонукала до дискусій.

Відкрите заняття з навчальної дисципліни «Класицизм та західноєвропейська література» зі здобувачами вищої освіти ІІ курсу 1 групи

Здобувачі вищої освіти активно обговорювали цікаві тематичні проблемні питання: основні події життєвого шляху відомого американського письменника, авторську творчу долю, особливості індивідуального стилю митця, аналізували нововведення, які Е. М. Гемінґвей запровадив у літературному модерністському процесі ХХ століття. Розглянуто жанрову специфіку, тему, ідею та конфлікти повісті «Старий і море», охарактеризовано образи-символи, що вирізняють твір серед інших літературних праць, зокрема романів воєнного спрямування.

Науковий матеріал підібраний дуже вдало, що дозволило зберегти стійку увагу учасників упродовж усього заняття. Окрім того, Галина Осіпчук запропонувала презентацію, завдяки якій було зручно підводити тематичні висновки. Викладач своєчасно коментувала відповіді слухачів.

Планування та проведення практичного заняття відповідає логіці навчального процесу, структурні компоненти визначені з урахуванням психологічних закономірностей засвоєння знань. Розподіл часу був доцільним для кожного етапу заняття та виду діяльності.

Заняття проведено на високому науково-методичному рівні й одержало схвальні відгуки. Були присутні: завідувач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, представники професорсько-викладацького складу структурних підрозділів факультету, члени науково-методичної ради факультету.

" data-title="ІННОВАЦІЙНІ ПРИЙОМИ ВИКЛАДАННЯ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ">

ІННОВАЦІЙНІ ПРИЙОМИ ВИКЛАДАННЯ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ

26 травня 2022 року на платформі Meet доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Галина Осіпчук провела відкрите практичне заняття з дисципліни «Класицизм та західноєвропейська література» на тему «Творчість Ернеста Міллера Гемінґвея. Повість «Старий і море»» зі здобувачами вищої освіти ІІ курсу 1 групи денної форми, які навчаються за освітньою програмою «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))».