КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА МЕТОДИКИ ЇЇ НАВЧАННЯ

Пріорітетні напрями наукової діяльності кафедри  української мови та методики її навчання:

• дослідження актуальних проблем лінгвістики та лінгводидактики, друкування результатів у фахових виданнях;
      • розроблення наукових проєктів з лінгвістики та лінгводидактики;
      • співпраця з закладами вищої освіти та науковими установами України;
      • участь викладачів і студентів у конференціях різного рангу, науково-методичних семінарах, предметних олімпіадах та конкурсах;
      • забезпечення діяльності Східноподільського лінгвокраєзнавчого науково-координаційного центру, Студентського наукового лінгвокраєзнавчого товариства імені Агатангела Кримського, проблемних груп.

Організаційно-виховна робота

Організаційно-виховна робота – важливий складник усієї діяльності викладачів кафедри української мови та методики її навчання. Дисципліни кафедри є благодатним ґрунтом для формування національно-мовної особистості, національної самосвідомості у здобувачів вищої освіти.

Традиційні заходи до Дня української писемності і мови, Дня рідної мови, Дня слов’янської писемності та різноманітні інтерактивні заняття, спрямовані на виховання почуття глибокого патріотизму, любові до українського слова і водночас пошани до мов і культур інших народів.

" data-title="КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА МЕТОДИКИ ЇЇ НАВЧАННЯ">

КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА МЕТОДИКИ ЇЇ НАВЧАННЯ

Науково-педагогічні працівники кафедри української мови та методики її навчання формують професійні компетентності майбутніх філологів, працюють за кредитно-трансферною системою, застосовують різні інноваційні форми та методи роботи; для практичної реалізації дистанційного навчання використовують систему Moodle, платформи Google Meet та Webex, а також активно послуговуються корпоративною поштою;  для швидкої комунікації зі здобувачами вищої освіти використовують різноманітні месенджери, зокрема Viber, Telegram та ін.

• розроблення наукових проєктів з лінгвістики та лінгводидактики;
      • співпраця з закладами вищої освіти та науковими установами України;