061 Журналістика

Окрім того, програма дає ґрунтовні знання з української мови, що забезпечить високий рівень підготовки журналістських матеріалів для публікації у ЗМІ.

Важливою особливістю освітньої програми є велика кількість годин з іноземної мови, що є актуальним для медійної роботи у глобальному світі сьогодення, де журналіст має бути професійним і конкурентоздатним.

Формуванню професійних компетентностей сприяє і різнопланова практична підготовка, що передбачає проходження навчальних і виробничих практик у редакціях ЗМІ.

Освіта, здобута за цією програмою, дає можливість працевлаштування у таких сферах:

• штатна робота у різноманітних засобах масової інформації (у газетах, журналах, на радіо й телебаченні, в інтернет-ЗМІ), зокрема як журналіст, кореспондент, телерадіоведучий, оглядач, диктор;
      • фріланс, тобто вільнонаймана, тимчасова співпраця зі ЗМІ;
      • робота коректора, редактора, члена редакційної колегії в медіа;
      • діяльність на посаді прес-секретаря.

Журналістика – одна з найбільш цікавіших професій, що дає унікальні можливості для самореалізації. Це одна з найбільш впливових і престижних професій у всьому світі, що дає можливість поєднувати роботу з інформацією, письменницьке ремесло і творчість, а також бути рупором правди для суспільства.

Тож запрошуємо всіх, хто відчуває в собі потенціал для такої діяльності, на навчання до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

" data-title="Запрошуємо на навчання за освітньою програмою «Журналістика»">

Запрошуємо на навчання за освітньою програмою «Журналістика»

У 2022/23 навчальному році на факультеті філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відкривається освітня програма «Журналістика» для підготовки бакалаврів.

Освітня програма сприяє формуванню широкого кола журналістських компетентностей для успішної професійної діяльності у сфері соціальних комунікацій; передбачає докладне вивчення процесу збору, опрацювання й оприлюднення соціально значущої інформації.

061 Журналістика

• фріланс, тобто вільнонаймана, тимчасова співпраця зі ЗМІ;
      • робота коректора, редактора, члена редакційної колегії в медіа;
      • діяльність на посаді прес-секретаря.

06.07.2022