Я люблю Українську мову!

Шановна філологічна громадо! Сьогодні, 21 ЛЮТОГО, ми святкуємо МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ. Це відносно молоде свято – за рішенням ЮНЕСКО до календарів світу воно увійшло тільки у 1999 році. І в Україні воно відзначається, починаючи з 2002 року, коли Президентом України було підписано відповідне розпорядження.

З нагоди Дня на нашому факультеті було проведено Конкурс поетичного слова, куди запрошували всіх декламувати поезію рідною, українською. У ньому взяли участь 9 студенток із 6 груп факультету. Хочемо відзначити активність першокурсників – усі 4 групи заявили про себе яскравими виступами. В мережі Інстаграм за хештегом #я _люблю_українську_мову ви знайдете ролики Скрипки Даші (11 гр.), ще Колпінської Анни (12 група),  Митник Олени (12 гр.), Бойко Марини, Міщенко Тані, Баришнікової Анастасії, Шидловської Тані (14 гр.), Косінової Карини (11гр.). Найбільше суддів вразив виступ Гонимар Оксани з 13 гр. Із ІІ курсу лише 2 учасники – Кучеренко Наталя (із власним віршем) та Максименко Катя із 24 гр. Щиро дякуємо всім за небайдужість до рідної мови, за креатив і талант. Кожен учасник буде відзначений додатковими балами із дисциплін кафедри  української мови та методики її навчання.

" data-title="Конкурс поетичного слова #я_люблю_українську_мову">

Конкурс поетичного слова #я_люблю_українську_мову