Урочистості засвідчили, що наша область має значний потенціал для врятування і розвою української мови.

ФУФ УДПУ На обласному етапі факультет української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини гідно представила студентка ІІІ курсу Марина Король, яка посіла 2 місце.

ФУФ УДПУВітаємо Марину з перемогою та бажаємо їй успіхів у фіналі.

" data-title="Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика">

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

17 лютого комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» радо зустрічав переможців ІІІ і водночас учасників ІV етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

ФУФ УДПУВітаємо Марину з перемогою та бажаємо їй успіхів у фіналі.