Методичні рекомендації

Студенти мали можливість поспілкуватися зі своїми науковими керівниками (були присутні всі члени кафедри). Здобувачі могли послухати про завдання і загальні вимоги до курсової роботи, етапи її виконання (формування задуму дослідження, вибір і підготовку матеріалів, групування й систематизацію матеріалів – складання плану, написання тексту, обробку рукопису), вимоги до оформлення курсової роботи, дізнатися про процедуру захисту та оцінювання, специфіку оформлення використаної літератури.

Методичні рекомендації для здобувачів освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова та література) факультету філології та журналістики «Курсова робота з української літератури» уклала доцентка кафедри, кандидатка філологічних наук Тетяна Володимирівна Лопушан.

Написання курсових робіт є важливим етапом у формуванні наукового світогляду здобувачів, виробленні навиків систематизації, закріплення та поглиблення теоретичних і практичних знань, здобутих під час вивчення профільних дисциплін.

Наталя ЗАРУДНЯК

" data-title="Консультація щодо написання курсових робіт із української літератури">

Консультація щодо написання курсових робіт із української літератури

6 березня 2024 року викладачами кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання було проведено консультацію для 31-ї, 24-ї, 25-ї, 26-ї, 27-ї груп факультету філології та журналістики щодо написання курсових робіт із історії та методики української літератури.

Методичні рекомендації

Наталя ЗАРУДНЯК