Сертифікат Олени Дуденко

Хочемо поділитися нашою радістю: нещодавно отримали сертифікати, що підтверджують оволодіння польською мовою на рівні А1. Це результат навчання на курсах із польської мови, що діяли при нашому університеті з листопада 2023-го до травня 2024 року. Вела заняття в нашій групі Лія Русланівна Лукіна, викладач кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики, за що ми їй щиро вдячні.

Так, це лиш перша сходинка у вивченні мови, але яка важлива! Ми переконалися в цьому, коли підвищували кваліфікацію на закордонних онлайн-курсах у Польщі, при Collegium Civitas (Варшава). Була можливість чути живе польське мовлення – і розуміти його! Хай не цілком, але комунікація була доступна.

Сертифікат Валентини Розгон

Шановні колеги і здобувачі вищої освіти! Не бійтесь зробити крок до самовдосконалення! Брак часу, електроенергії, війна, повітряні тривоги хай не завадять вам опановувати інші мови. Кожна з них – це місточок до порозуміння в багатомовному світі.

Олена Дуденко, Валентина Розгон

" data-title="Крок до порозуміння у багатомовному світі">

Крок до порозуміння у багатомовному світі

«Вік живи – вік учись»… Народна мудрість здавна закликала до навчання упродовж життя. Шкільною чи студентською лавою навчання точно не завершується, тим паче у такому динамічному світі.

Сертифікат Олени Дуденко

Сертифікат Валентини Розгон