У ході круглого столу учасники обговорили актуальні проблеми дослідження соціальних та біографічних аспектів життя і творчості Миколи Хвильового, ознайомилися з маловідомими сторінками біографії письменника, індивідуальними авторськими рисами його різножанрового доробку та ідейним внеском у становлення і розвій культурного феномену «Розстріляного Відродження».

Організували круглий стіл викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Тетяна Володимирівна Лопушан та Наталія Іванівна Зарудняк.

Захід відбувся в рамках проведення традиційних травневих Днів науки в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

" data-title="Круглий стіл до 90-х роковин від дня смерті Миколи Хвильового">

Круглий стіл до 90-х роковин від дня смерті Миколи Хвильового

12 травня 2023 року студенти і викладачі факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у круглому столі «Невже я зайвий чоловік тому, що безумно люблю Україну?»