Курси підвищення кваліфікації

Професійна підготовка (18.03. 2024 – 22.03.2024) здійснювалася за напрямом – «Розвиток професійних компетентностей та поглиблення фахових знань». Навчальні заняття зі слухачами концентрувалися навколо теми «Різновиди лінгвістичного аналізу художнього тексту (практика виконання)».

Типологія лінгвоаналізу тексту

Нормативна частина курсів передбачала узагальнення та осучаснення перебігу знань із типології мовного аналізу тексту, лінгвостилістики текстів художнього та нехудожніх стилів мовлення, ключових відмінностей стосовно правил і техніки їх виконання.

Практичні розвідки

Особлива увага приділена практичному вибору ефективних методів і прийомів роботи з художнім текстом під лінгвостилістичним кутом зору та організації успішного навчання української мови і літератури в закладах загальної середньої освіти крізь призму застосунку інноваційних технологій.

Портфоліо

Як підсумок інформаційної взаємодії слухачів курсів та викладача – індивідуальні портфоліо педагогів-практиків та обмін досвідом із прикладних розвідок мовного аналізу художніх текстів циклу шкільних програмних творів.

Презентація педагогічного доробку

Вдячні курсистам, педагогічним працівникам за їхню комунікаційну активність та вибір закладу вищої освіти як сучасного орієнтира новацій в галузі освітянської діяльності.

Інна Коломієць

" data-title="Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників">

Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Нещодавно на факультеті філології та журналістики стартували чергові курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою).

Курси підвищення кваліфікації

Типологія лінгвоаналізу тексту