У Східноподільському лінгвокраєзнавчому науково-освітньому центрі

Дослідження здобувачів освітньо-наукової програми проходили під керівництвом досвідчених науковців кафедр факультету: кафедри української мови та методики її навчання (доц. Тетяна Тищенко), кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики (проф. Світлана Шуляк, проф. Наталія Цимбал).

Молоді дослідники працювали в архівах лабораторії та центру, опрацьовували джерела діалектологічних і фольклорних практик здобувачів освіти, добирали фактичний матеріал для своїх дисертаційних досліджень.

Робота з архівами лабораторії «Підготовка студентів-філологів до українознавчої роботи в школі».

Обговорення результатів дослідницької практики майбутніх докторів філософії з філології проходитиме як на засіданні кафедри української мови та методики її навчання, так і під час проведення різних наукових заходів (семінарів, конференцій тощо), до яких активно долучаються аспіранти.

Оксана Денисюк

" data-title="Дослідницька практика майбутніх докторів філософії з філології">

Дослідницька практика майбутніх докторів філософії з філології

Аспіранти кафедри української мови та методики її навчання спеціальності 035 «Філологія» (Галина Волох, Оксана Денисюк, Ольга Кондратюк, Ігор Ніколіч) у період із 11 по 23 березня 2024 року проходили дослідницьку практику, яка є обов’язковою компонентою програми підготовки здобувачів освітньо-наукового ступеня «Доктор філософії» та важливим складником формування умінь і навичок молодих дослідників.

Дослідницьку практику аспірантів організовано на базі науково-дослідних лабораторії і центру факультету філології та журналістики, зокрема «Східноподільського лінгвокраєзнавчого науково-освітнього центру» та лабораторії «Підготовка студентів-філологів до українознавчої роботи в школі».

У Східноподільському лінгвокраєзнавчому науково-освітньому центрі

Оксана Денисюк