студенти з Янголами

Коли студенти дізналися про візит до університету військових із легендарної Третьої окремої штурмової бригади,  усі одноголосно вирішили: «Робимо Янголи-обереги!». Оскільки часу було обмаль, то прийняли рішення зібратись усією  факультетською 35 секцією гуртожитку №1 та спільно поринути в магію творення Янголів. Під супровід українських народних пісень лише з хорошими думками й з великою вдячністю лицарям-воїнам дівчата виготовляли  обереги. Символічність була в усьому: 35 Янголів – від 35 секції, чай – зігріє тіло, лист – заспокоїть душу, а цукерочки – піднімуть настрій.

3 штурмова бригада

А вже 22 березня 2024 року студенти та викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зустрілися з бійцями Третьої окремої штурмової бригади в межах інформаційного туру «Пробуди в собі воїна. Вривайся у Третю штурмову», який вони проводять Україною.

Упродовж зустрічі присутні пережили чималу палітру емоцій: були і сльози, і сміх, і стривоженість, і почуття гордості та вдячності. Із неймовірним теплом та словами подяки бійцям було передано пакуночки, виготовлені студентами, за що гості були надзвичайно вдячні.

Подарунки- 3 штурмова

Своїми  емоціями поділилися студенти 35 секції:

Анна Ільницька, студентка 22 групи: «Виготовлення в гуртожитку Янголів-оберегів для наших захисників було по-особливому щемним процесом, адже всі знання та вміння, які я перейняла з неймовірним захопленням від Наталії Сергіївни, тепер передавала студентам 35 секції. Коли я була на майстер-класі, усе здавалося набагато простішим, адже була, як то кажуть, по іншу сторону цієї роботи: просто вчилася та робила крихітного Янгелика. Перебуваючи на місці Наталії Сергіївни, зрозуміла, що робота наставника важка: кожному потрібно пояснити, розповісти та допомогти. Я надзвичайно вдячна нашій майстрині, що тепер можу і виготовляти Янгеликів, і навчати це робити  інших».

З воїном

Бакута Ульяна, студентка 12 групи: «Вечір, тепла кухня в гуртожитку, багато людей зі спільною ціллю, неймовірна атмосфера віри в нашу перемогу, велике почуття вдячності. Хоча й робили таку, здавалося б, нескладну роботу, але неймовірно втомилися, ще більше зрозуміли, як важко військовим, які щодня, щогодини, щосекунди ризикують власним життям заради нас».

3 штурмова і студенти

Анастасія Хлистік, студентка 13 групи: «Створення Янголів-оберегів – це чудова ідея для підтримки та захисту військових на передовій. Ми виготовили Янголят, у які вклали всю свою вдячність за можливість творити, радіти, сумувати, досягати цілей, не падати духом і йти далі. Йти заради пам’яті тих, хто поклав своє життя задля нашого майбутнього. Ми безмежно вдячні кожному, хто боронить нас, і сподіваємося, що наші маленькі Янголята стануть символом надії та безпеки для воїнів-захисників».

Хай Ангел-охоронець береже кожного українського воїна!

Наталія ОСІПЕНКО

" data-title="Рукотворний патріотичний Янгол-оберіг як символ єднання факультету для підтримки ЗСУ">

Повномасштабне вторгнення росії в Україну повністю перевернуло життя українців. Змін зазнало все: навчання, робота, відпочинок, дозвілля. Війна впливає на всі без винятку сфери життя українців, а творчість найбільш емоційно реагує на пережите.

Традицію виготовлення патріотичних Янголів на факультеті філології та журналістики започатковано у День студента 2022 року. Тоді вперше для здобувачів вищої освіти заступник декана з виховної роботи, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Наталія Осіпенко провела майстер-клас із виготовлення Янголів–оберегів для українських воїнів.

Згодом традиція виготовлення Янгеликів набула поширення серед учнів, учителів, викладачів. Усі з великим задоволенням приєднувалися до майстер-класів.

студенти з Янголами

3 штурмова бригада

Подарунки- 3 штурмова

Своїми  емоціями поділилися студенти 35 секції:

З воїном

3 штурмова і студенти

Хай Ангел-охоронець береже кожного українського воїна!

Наталія ОСІПЕНКО