Тетяна Григоренко

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ НУШ – УСПІШНИЙ СТАРТ

Валентина Коваль, декан факультету, професор кафедри української мови та методики її навчання, доктор педагогічних наук, привітала педагогів із початком навчання та зосередила увагу на актуальності проведення курсів підвищення кваліфікації, що полягає в необхідності підготовки вчителя Нової української школи до реалізації освітньої політики держави засадничих принципів компетентнісного і діяльнісного підходів під час реалізації Державного стандарту базової середньої освіти.

Валентина Коваль

Основний етап для базової школи, який у МОН називають формувальним, відбудеться у 2021–2026 роках, коли пілотні класи пройдуть шлях навчання з 5-го по 9-й клас. За цей час мають остаточно розробити та апробувати навчально-методичні матеріали, затвердити відповідні документи щодо оцінювання знань, по-новому підготувати ДПА та провести його вперше за програмою НУШ. На вчителів чекатиме наставництво методистів, досвідчених колег з інших шкіл, наукових установ, закладів вищої освіти.

Курси допоможуть учителям української мови базової школи підвищити власну майстерність і дізнатися про модельні програми мовно-літературної освітньої галузі.

" data-title="КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ НУШ – УСПІШНИЙ СТАРТ">

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ НУШ – УСПІШНИЙ СТАРТ

На факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  стартували курси підвищення кваліфікації учителів української мови (14.02-18.02.2022) за темою  «Українська мова у школі: модельні програми у НУШ», які буде проводити Тетяна Григоренко, професор кафедри української мови та методики її навчання, доктор педагогічних наук.

Тетяна Григоренко

Валентина Коваль