О. М. Черевченко

Центр післядипломної освіти та факультетом української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у період з 07.02.2022 р. по 11.02.2022 р. організував курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) за дистанційною формою навчання (30 годин / 1 кредит ЄКТС) зі спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова та література). До роботи було залучено викладача кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, кандидата філологічних наук, доцента О. М. Черевченка Предметом розгляду слухачів курсів стали особливості літературно-художніх творів та процедура їх аналізу на уроках зарубіжної літератури в закладах середньої освіти. Увагу аудиторії було акцентовано на естетичному тлі художньої мовотворчості, методичних аспектах проблеми, традиційних та інноваційних підходах до декодування слова в апперцепційній системі художнього тексту. Заняття відбувалися в атмосфері наукової толерантності та творчого пошуку.

" data-title="Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Особливості літературно-художніх творів та процедура їх аналізу на уроках зарубіжної літератури в закладах середньої освіти»">

О. М. Черевченко