Професор Тадеуш Сухарський розповів про еміграцію та творчість польських письменників за кордоном. Докладно представив весь спектр польської літератури: офіційної та еміграції; узагальнив інформацію про історико-культурний розвиток Польщі ІІ половини ХХ століття, звертаючи особливу увагу на період 50-90-их рр.; охарактеризував творчий доробок  письменників Б. Обертинської, Г. Наглерової, В. Грубінського та інших.

Під час лекції  студенти та викладачі кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури мали можливість поставити питання. Слухачі висловили подяку за змістовну та детальну розповідь про польсько-українські літературні відносини.

Завідувач кафедри, доцент І. В. Анікіна від імені декана факультету, професора В. О. Коваль подякувала за лекцію і запросила професора, доктора габілітованого Тадеуша Сухарського до подальшої співпраці.

" data-title="Лекція доктора габілітованого Тадеуша Сухарського (Республіка Польща)">

Лекція доктора габілітованого Тадеуша Сухарського (Республіка Польща)

19 березня 2021 року доктор габілітований Тадеуш Сухарський (Поморська Академія в Слупську, Республіка Польща) прочитав для студентів та викладачів  факультету української філології онлайн-лекцію на тему: «Польська література після 1945 р.».