Міжнародна конференція стала важливим майданчиком міжнародної комунікації між науковцями, освітянами та здобувачами вищої освіти з України, Білорусі, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Чехії.

Щиро дякуємо колегам із Хмельницького національного університету за плідну співпрацю, розвиток міжкультурної комунікації, незабутні зустрічі!

Дякуємо!

" data-title="Міжнародна науково-практична конференція «Міжкультурні комунікації в галузі освіти»">

Кафедра української мови та методики її навчання стала співорганізатором Міжнародної науково-практичної конференції «Міжкультурні комунікації в галузі освіти» (19 березня 2021 року), яка проходила у Хмельницькому національному університеті.

Дякуємо!