Студенти декламували свої улюблені поезії Тараса Шевченка: прозвучали  «Сон (На панщині пшеницю жала)» у виконанні Марини Бойко, «Слава» – Тетяни Міщенко, «Сонце заходить, гори чорніють…» – Юлії Руденко, «Я не нездужаю, нівроку…» – Тетяни Шидловської. Усі читці емоційно передали своє розуміння Шевченкових рядків.

Потім кожен висловився про те, чим саме йому близька творчість поета, чим вона зачіпає за живе, у чому її зв’язок із сьогоденням.

Захід допоміг студентам ще раз звернутися до творчих глибин Тараса Шевченка, осмислити його слово ще раз, на новому рівні.

" data-title="Літературне читання «Ну що б, здавалося, слова…»">

Літературне читання «Ну що б, здавалося, слова…»

11 березня у дні вшанування творчого генія Тараса Шевченка студенти 34 групи (освітня програма «Середня освіта (Українська мова і література). Журналістика») разом із куратором, доц. кафедри практичного мовознавства  І. В. Хлистун підготували і провели літературне читання «Ну що б, здавалося, слова…».