студенти на ТРК «Умань»

Директор компанії і стейкхолдер ОП «Журналістика» Андрій Вдовиченко показав студії запису й монтажу радіо- і телепрограм, розповів про особливості роботи журналістів, поділився тонкощами підготовки медійних матеріалів, а також запропонував здобувачам журналістського фаху співпрацю – можливість спробувати себе в ролі ведучих радіо- чи телепрограм на теми, які хвилюють студентську молодь.

Студенти були зацікавлені екскурсією і можливістю проявити себе у журналістській професії. Вони поділилися своїми враженнями.

Лілія Джемесюк: «Нам як майбутнім журналістам дуже цікаво, що відбувається за кадром. Втамувати таку цікавість нам допоміг візит до ТРК “Умань”. Особисто я раніше була лише в ролі глядача, а сьогодні мені пощастило більше дізнатися про ту сторону журналістики, якої глядач не бачить. Неймовірне відчуття – спостерігати, як в одному приміщенні ідея перетворюється на теле- чи радіопрограму, наскільки важливою є кожна деталь: починаючи від світла і закінчуючи мікрофоном. Чесно кажучи, враження залишилися лише приємні, отримали запрошення долучитися до ініціатив телекомпанії, проявити себе як ведучі. Колектив та директор компанії детально розповіли про кожен аспект непростої, але цікавої справи – роботи на телебаченні.

Перші практичні кроки для журналістів – надзвичайно важливі, дуже рада, що змогла долучитися до такого заходу».

Ярослава Калита: «Це враження було неперевершене, я вдячна директорові Андрію Вдовиченку, що дав нам змогу побачити реалії ведучого радіо, дякую за те що дав можливість в майбутньому відчути себе частиною команди та власноруч проводити свою рубрику в прямому ефірі на радіо, а в майбутньому і на телебаченні. Цю екскурсію ми запам’ятаємо надовго. Дякуємо панові Андрію та його команді за добре проведений час».

Анастасія Токарева: «Відвідавши сьогодні з однокурсниками та куратором ТРК УМАНЬ, я залишилась задоволена. Ми зустрілися з директором цієї компанії, який нам провів екскурсію по приміщенню, та показав і розповів, як і де створюється телевізійний та радіопродукт. Також ми ще познайомилися з деякими працівниками цієї компанії. Вони виявилися дуже приємними, розповіли, ким саме вони тут працюють, та дали декілька порад щодо роботи журналіста. В кінці цієї зустрічі ми зробили спільні фото. Дякую за таку можливість більше дізнатися про роботу журналіста».

Анастасія Хлистік: «Сьогодні для студентів 13 групи було організовано екскурсію до ТРК Умань. Директор Андрій Вдовиченко розповів нам про принципи роботи телекомпанії. Колектив зустрів нас привітно і директор запросив випробувати себе в ролі радіоведучих. На сьогодні радіо є одним з найефективніших засобів поширення інформації, бо компанії прагнуть надавати інформацію споживачам навіть у складних умовах сучасного світу. Тож для нас це стало досить цікавою пропозицією, бо кожен зможе спробувати себе в цьому напрямку журналістики. Ми отримали перше завдання і вже в понеділок бажаючі матимуть змогу показати свої здібності і, можливо, працювати в цій сфері надалі».

Сподіваємося, що співпраця здобувачів освіти за освітньою програмою «Журналістика» та ТРК «Умань» буде продовжуватися, а студенти зможуть розвивати свої зання і вміння в ролі журналістів.

ТРК «Умань»

" data-title="Майбутні журналісти в гостях у ТРК «Умань»">

Майбутні журналісти в гостях у ТРК «Умань»

8 листопада студенти 13 групи факультету філології та журналістики (ОП «Журналістика») разом із куратором академічної групи Наталею Савчук і гарантом освітньої програми Іриною Хлистун завітали з екскурсією на Комунальне підприємство «Телекомпанія “Умань”».

студенти на ТРК «Умань»

ТРК «Умань»