Майстер-клас провела Тетяна Горчинська – старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва, викладач. Вона навчала студентів техніки виготовлення чарівних букетів із паперу. Майстриня поділилася всіма секретами цієї цікавої справи.

Читальну залу заполонила казкова атмосфера весняного свята. Усі присутні з особливим ентузіазмом та обережністю створювали різнобарвні букети квітів. Кожна робота вражала своєю оригінальністю та красою. Дівчатка могли відчути себе маленькими феями, а хлопці – чарівниками.

У руках молоді поступово народжувалися справжні шедеври. Поступово зала наповнилась усмішками та квітами, які було навіть складно відрізнити від справжніх. Кропітку роботу супроводжували приємна музика та корисні поради від майстрині.

Майстер-клас справив приємне враження на кожного, хто його відвідав. У студентів залишилися приємні спогади та букети, які вони подарують своїм найріднішим.

" data-title="Майстер-клас із виготовлення солодких букетів">

Майстер-клас із виготовлення солодких букетів

Нещодавно студенти 11, 23 та 24 групи факультету української філології разом із заступником декана з виховної роботи Наталією Мамчур відвідали майстер-клас із виготовлення букетів із солодощів, який організувала Віталія Прокопчук  –  працівник читального залу №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини.