Гості з мистецького факультету Ілона Гончар та Надія Войтович передали всю дівочу ніжність у сучасному танці, який заполонив серця всіх присутніх. І яке ж свято на нашому факультеті без української пісні, яку подарувала надзвичайно гарна та тендітна Анна Савченко. Її краса та грація завжди залишаються окрасою усіх заходів.

Особливі емоції у присутніх викликав ще один танцювальний подарунок від хореографів. Класичний танець переніс нас в атмосферу надзвичайно сильного почуття – кохання.

У цей весняний день прийнято вітати і подруг, і вчителів, і бабусь, але перш за все потрібно пам’ятати свою рідну неньку. Адже мати – це та, хто дала життя, дала можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, проявити себе у цьому світі. Тому саме пісню “Мамо” заспівала наша студентка – Леся Яворська, заворожила всіх присутніх. Її чарівний голос та зміст цієї пісні розчулили до сліз, а фото наших красунь-студенток з матусями наповнили аудиторію теплом спогадів.

З  лірики ми одразу перейшли до ноток гумору разом з Аліною Ягуфаровою. Продекламований нею вірш подарував філологиням усмішку та незабутні враження, адже тема побуту жінки така близька кожній україночці.

Усмішки на сміх перетворили теленовини від наших студентів. Ведучі Філфак-ТБ розповіли трішки секретів, які допоможуть хлопцям обрати ідеальний подарунок на 8 березня справжньому філологу.

Окрасою концерту та його завершенням став чоловічий голос викладача з кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання. Олександр Михайлович Санівський усі свої побажання вклав у душевну пісню.

Час пройшов непомітно, але враження від свята залишаться ще надовго. І незважаючи на погоду, цей день був надзвичайно яскравим. Студенти та викладачі отримали цілий букет позитивних емоцій.

" data-title="Весняне свято краси, ніжності, жіночності…">

Весняне свято краси, ніжності, жіночності…

У дні весняного пробудження й оновлення вшановують прекрасну половину людства. Яке б життя було на планеті без чарівних жінок? Жінки надихають, зачаровують, бережуть родинні вогнища та просто наповнюють усе красою. Жіноча любов і доброта – нездоланна сила. Насправді це не просто свято, а ще й унікальна можливість привітати прекрасну половину людства, подарувати увагу та тепло своїм найріднішим.  Ось і хлопці факультету української філології не змарнували такої можливості.

Ведучі Павло Гаврилюк та Артур Драган зробили свято неповторним, наповнивши його гумором.