Вибір професії – це, мабуть, найважчий вибір у нашому житті, адже є безліч можливостей та шляхів, якими ми будемо йти. Це ще й велика відповідальність – обрати саме ту професію, яка подобається та є корисною для людей.

Після закінчення школи всі абітурієнти стоять перед таким вибором, і я пам’ятаю, як я переживала та обирала факультет. І сьогодні я вже на третьому курсі факультету української філології і жодного разу не пожалкувала про свій вибір. Спочатку було важкувато, але потім втягуєшся у навчальний процес – і стає набагато легше. Факультет дає нам багато можливостей, ми можемо реалізувати та розвинути наші таланти.

Зокрема, на базі факультету діє аматорський фольклорний колектив «Лелія», в якому співають українські народні пісні. У цьому колективі співають дівчата з різних курсів факультету, я  також є учасницею цього колективу. Ми виступаємо на різних заходах, як в університеті, так і за його межами, уже маємо кілька нагород.

Також в університеті діють різні програми мобільності, зокрема, в партнерських навчальних закладах Польщі: «Літні школи», «Молодіжний обмін», «Програма подвійного диплома» та інші, що дають можливість розширити кругозір студентів, поглибити знання з мови, історії, культури.

Завдяки цьому минулого літа я мала можливість поїхати до  літньої школи в місто Пултуськ, до Гуманітарної академії імені Олександра Гейштора. Ця поїздка була незабутньою: упродовж трьох тижнів ми вивчали мову, історію, культуру Польщі. Познайомилися зі студентами з п’ятнадцяти країн світу, мали змогу поліпшити знання, як з польської, так і з англійської мови, бо більшість студентів розмовляли англійською.

Відвідували різні музеї, замки, гуляли Варшавою, бачили дивовижні місця. За цей період прослухали багато польських пісень та продивилися безліч фільмів.

Завдяки цій поїздці я тепер маю друзів із Китаю, Німеччини, Франції, Словенії та інших країн. Я надзвичайно задоволена, що мала змогу побачити красу Польщі та поглибити свої знання про неї.

Тож я зрозуміла, що зробила правильний вибір, і пишаюся цим, і буду продовжувати свою творчу діяльність на факультеті.

" data-title="Мій вибір – факультет української філології">

Мій вибір – факультет української філології

27.02.2017