Я завжди мріяла бути вчителем української мови та літератури, але мені також подобається вивчати різні мови, культуру і традиції інших країн, тому я  обрала професію філолога і вступила на факультет української філології на спеціальність 014.01 Середня освіта (Українська мова і література). Спеціалізація: мова і література (англійська).

Факультет виправдав мої очікування, і все завдяки чудовим викладачам, які навчили нас професійно володіти словом, неймовірній атмосфері українського філфаку та новим друзям. Позаду участь у студентському науковому товаристві, студентській раді факультету, перші наукові статті та перемоги у мовно-літературних конкурсах і олімпіадах, а попереду ще безліч наукових відкриттів.

Магістрантка ІІ курсу ФУФ

Дар’я Куян

" data-title="Мій вибір – факультет української філології">

Мій вибір – факультет української філології

Вибір професії – це велика відповідальність, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях. Пам’ятаю своє хвилювання, коли переді мною постало таке завдання: вступ до університету, вибір факультету та спеціальності.

Магістрантка ІІ курсу ФУФ

Дар’я Куян