Фольклористика

Насиченим приємними емоціями, гарними враженнями, цікавими думками, спрагою до пізнання нового можемо назвати конкурс-захист науково-дослідницьких робіт у секції «Фольклористика», який цього року проходив 12 січня.

Фольклористика

У захисті взяли участь дві учениці-учасниці МАН міських освітніх закладів: Валерія Свиридюк – учениця 9 класу, вихованка Уманського міського центру позашкільної освіти «Територія творчості» (науковий керівник – керівник гуртка «Театр мініатюр» УМЦПО «Територія творчості» Оксана Борисівна Попова), Діана Гладка – учениця 11 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 із поглибленим вивченням англійської мови (науковий керівник – керівник гуртка народного танцю Уманського міського центру позашкільної освіти «Територія творчості» Валерія Андріївна Куценко.

Виступи учасників оцінювало компетентне журі у складі:

Тетяни Вікторівни Баранюк – консультанта центру професійного розвитку педагогічних працівників, голови журі;

Валентини Анатоліївни Гончарук – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання УДПУ імені Павла Тичини, модератора;

Оксани Василівни Прокопенко – учителя української мови і літератури, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, «вчителя-методиста» Уманської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3;

Ірини Григорівни Шевченко – учителя української мови та літератури Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання».

Фольклористика

На захисті учні представили результати досліджень фольклорно-етнографічної спадщини Уманщини, зокрема: «Українська скриня в традиційному побуті й обрядовому фольклорі Уманщини» (В. Свиридюк), «Танці весняного циклу Уманщини» (Д. Гладка).

Захист проходив у два етапи: перший – постерний захист, другий – наукова конференція за результатами досліджень.

Учасники посіли такі призові місця:

І місце – Валерія Свиридюк, учениця 9 класу, вихованка Уманського міського центру позашкільної освіти «Територія творчості», яка візьме участь у наступному, обласному етапі конкурсу-захисту робіт;

ІІ місце – Діана Гладка, учениця 11 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 із поглибленим вивченням англійської мови.

" data-title="Міський етап конкурсу-захисту робіт МАН у секції «Фольклористика»">

Міський етап конкурсу-захисту робіт МАН у секції «Фольклористика»

Фольклористика

Виступи учасників оцінювало компетентне журі у складі:

Фольклористика

Учасники посіли такі призові місця: