Конкурсні завдання були спрямовані на знання учасниками різноманітних норм української мови, а також на вміння висловлювати власну думку за поданою темою.

Переможцями І етапу Конкурсу стали:

І місце – Гурак Юлія Сергіївна, студентка 33 групи факультету іноземних мов (керівник – д. пед. наук, доц. Кучеренко І.А.);

ІІ місце – Лиса Вероніка Юріївна, студентка 12 групи факультету іноземних мов (керівник – д. пед. наук, доц. Кучеренко І.А.);

ІІІ місце – Шамрай Лілія Ігорівна, студентка 23 групи факультету початкової освіти (керівник – канд. філол. наук, доц. Січкар С.А.).

Вітаємо їх із перемогою і бажаємо успіхів у ІІ турі Конкурсу!

" data-title="Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика">

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

9 листопада, у День української писемності та мови, на базі факультету української філології кафедрою практичного мовознавства було проведено І етап ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для студентів нефілологічного спрямування.

У Конкурсі взяли участь 25 студентів з різних факультетів нашого університету.

Переможцями І етапу Конкурсу стали:

Вітаємо їх із перемогою і бажаємо успіхів у ІІ турі Конкурсу!