Зарубіжні письменники (а це литовський поет Томас Венцлова, німецька письменниця Юдіт Германн, британець Алекс Вітл, австралієць Стівен Геррік, Кім Фупц Окесон (Данія), Матіас Енар (Франція) Мун Чонхі (Південна Корея) та інші) виступали на зустрічах онлайн.

Українським же авторам пощастило бути присутніми на зустрічах особисто. Це Маріанна Кіяновська, Дмитро Лазуткін, Тарас Прохасько, Андрій Бондар, Любомир Серняк, Катерина Калитко та інші.

Марина Павленко, серед іншого, відвідала школу «Мрія», ЗОШ №26, Ліцей «Рішельєвський».

Приємно, що хоч здебільшого школярі Одеси російськомовні, але вони впізнавали і з захопленням відгукувались як про «Русалоньку із 7-В…», так і про самі зустрічі з письменницею.

Чудова вереснева погода посприяла гарному настроєві й приємному читанню.

" data-title="Міжнародний літературний фестиваль в Одесі">

Міжнародний літературний фестиваль в Одесі

Цими днями в Одесі, хоч і з карантинними обмеженнями, але таки відбувся Міжнародний літературний фестиваль. На нього було запрошено й доцента кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання, члена Національної спілки письменників Марину Степанівну Павленко.

Чудова вереснева погода посприяла гарному настроєві й приємному читанню.