На факультеті української філології відбувся І етап  XVII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Петра Яцика, в якому взяли участь студенти І – ІV курсів.

Завдання для учасників підготували викладачі кафедри української мови та методики її навчання. Конкурс дає можливість перевірити мовну ерудицію та виявити найкращих знавців української мови.

Було визначено переможців:

Мельник Анна – 1 місце;
      Павлій Каміла – 2 місце;
      Тиховська Ірина – 3 місце.

Переможець представлятиме факультет на ІІ етапі конкурсу, який проходитиме у м. Черкаси.

" data-title="Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Петра Яцика">

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Петра Яцика

Було визначено переможців:

Мельник Анна – 1 місце;
      Павлій Каміла – 2 місце;
      Тиховська Ірина – 3 місце.

24.11.2016