Всеукраїнська науково-практична конференція

«Слов’янська філологія: історія, сьогодення, перспективи»

25 – 26 листопада 2016 року на факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Слов’янська філологія: історія, сьогодення, перспективи», яку організувала та провела кафедра слов’янських мов та зарубіжної літератури (завідувач кафедри – кандидат філологічних наук, доцент, Ріднева Л. Ю. ), співорганізатором наукового заходу виступила кафедра слов’янської філології гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету (завідувач кафедри – кандидат педагогічних наук, доцент  Подлевська Н. В.).

На пленарному засіданні з вітальним словом до учасників наукового форуму звернулася декан факультету української філології, доктор педагогічних наук, професор Коваль В. О.

У конференції взяли участь науковці, викладачі й аспіранти 2 наукових установ (Інституту мовознавства імені О. О. Потебні, м. Київ,  Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, м. Київ) та 7 вищих навчальних закладів (Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Національної музичної академії  України ім. П. І. Чайковського, Вісконсинського міжнародного університету (США) в Україні), Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського,  Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Хмельницького національного університету,  Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка); дослідники 1 коледжу та 1 ліцею (Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т. Г. Шевченка; Хмельницького обласного ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки); 3-х ЗОШ I-III ступенів (№ 11 імені М. П. Бажана,  № 4 м. Умані Черкаської області, Некрасовської загальноосвітньої школи Вінницької області).

У конференції взяли участь представники кафедри германської і слов’янської філології та зарубіжної літератури Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, з якими кафедру слов’янських мов та зарубіжної літератури пов’язують роки плідної співпраці.

Гості поділилися результатами своїх наукових розвідок у галузі літератури.

У ході роботи конференції розглядалися актуальні питання лінгвістики, їх філософський аспект.

На пленарному та секційних засіданнях було обговорено коло питань, що стосувалися проблем лінгвістики, лінгводидактики, етнолінгвістики, стилістики та літературознавства, а також полоністики.

В ухвалі резолюції конференції було відзначено високий науковий рівень доповідей, практичне значення наукових розробок, їх актуальність для сьогодення.

" data-title="Всеукраїнська науково-практична конференція">

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Слов’янська філологія: історія, сьогодення, перспективи»

Гості поділилися результатами своїх наукових розвідок у галузі літератури.

28.11.2016