Валентина Новак на фікультеті філології та журналістики УДПУ.

23 травня факультет філології та журналістики в особі в. о. декана, професора Валентини Коваль ініціював творчу зустріч із успішною освітянкою, майстринею пера і слова Валентиною Новак. На розширене зібрання, приурочене презентації однієї із книг авторки – «Вони в Умані», були запрошені викладачі та студенти факультету іноземних мов, початкової освіти, історичного факультету, факультету мистецтв.

Відкриття зустріч

Валентина Вікторівна, щиро залюблена в Уманський край, захопила слухачів унікальними історіями перебування відомих персоналій у рідному нам місті. Залаштунки створення, центральні персоналії, особисте ставлення до певних епізодів, – ось чим люб’язно з нами поділилася авторка першої книги із циклу «Вони в Умані».

Аудиторія слухачів

Сучасний читач із втамованою цікавістю насолоджуватиметься уявними картинами історичних подорожей Уманщиною, сповнюватиметься почуттями й переживаннями зображуваних персонажів минулих літ. Тарас Шевченко, Леся Українка, Микола Бажан, Василь Симоненко, Надія Суровцева – далеко не повний перелік відомих постатей, життя яких, так чи інакше, було пов’язане з нашим містом. Щира атмосфера зустрічі, представлена до уваги присутніх виставка-продаж книг й запропонована автограф-сесія навіювала бажання ліпше пізнати й глибше осягнути таємниці уманського краю, для когось – рідного з дитинства, для інших – обраного обіймами власної долі в юному чи зрілому віці.

Презентація книги

Студентська молодь, викладачі-філологи, історики, мистецтвознавці прониклися натхненною задумкою Валентини Вікторівни вивчати та популяризувати неповторну культурну спадщину міста Умань із принадними історичними місцями та незбагненними до кінця загадками.

Подяка авторці

Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам, які долучилися до культурно-елітарного заходу, пані Валентині зосібна, що підняла завісу таїни свого письменства, авторських задумів, пов’язаних із Уманню, надихнули нас на роздуми й нові пошукові творчі звершення.

Глибока подяка нашим славним воїнам, що боронять рідний край, дорослих і дітей від огидної навали московитів. Низький уклін захисникам і захисницям, котрі полягли за наш спокійний сон, за нашу можливість бачити весну і блакитне небо.

Усім нам віри у свої сили, божого благословення, якнайшвидшої перемоги над ворогом й миру в Україні!

Модератор заходу Інна Коломієць

" data-title="Ми і «Вони в Умані»">

Ми і «Вони в Умані»

Валентина Новак на фікультеті філології та журналістики УДПУ.

Відкриття зустріч

Аудиторія слухачів