Зустріч-знайомство зі студентами 1курсу відбулася 3 вересня.

Дружня невимушена атмосфера з порадами та теплими розмовами.

Студенти знайомились одне з одним у незвичному форматі: розсівшись у коло, по черзі розмотували клубок ниток і розповідали про себе. Потім змотували клубок назад, розповідаючи про свого сусіда. Таким чином усі об’єднались однією ниткою любові до філології. Зрозуміли, що кордони не головне, адже до нас завітали студенти з Волині, Миколаївщини, Кіровоградщини, Черкаської, Київської областей, бо нас єднає  вивчення мов та літератури, дізналися про вподобання та хобі одне одного, ближче познайомилися та глибше пізнали своїх однокурсників.
      Така зустріч була далеко не останньою, адже студенти залишилися задоволені після такої зустрічі.
      Студентські лави поповнилися новими амбітними, розумними і творчими студентами!
      Бажаємо їм успіхів у їхньому студентському житті!

" data-title="Нас об’єднала любов до філології і не тільки">

Нас об’єднала любов до філології і не тільки

Зустріч-знайомство зі студентами 1курсу відбулася 3 вересня.

Дружня невимушена атмосфера з порадами та теплими розмовами.

Студентські лави поповнилися новими амбітними, розумними і творчими студентами!
      Бажаємо їм успіхів у їхньому студентському житті!

03.09.2017