Відповідальними і хвилюючими стали ці дні для першокурсників факультету української філології. Спершу вони взяли участь у Посвяті студентів, де познайомились зі своїми одногрупниками й кураторами, почули багато гарних напутніх слів від ректора, професора О. І. Безлюдного та почесних гостей заходу.

Надихнулися побажанням, аби навчання було не лише важкою працею, але й веселою пригодою, а також констатацією факту, що світ зараз інший, у ньому вже давно відсутній «синдром столиці», і не вигідні знайомства, а тільки власні знання та особистісні якості вирішують майбутнє кожного.

За добрим звичаєм символічні студентський квиток та ключ до знань першокурсникам вручили ректор університету Олександр Безлюдний та голова студентської ради університету Катерина Чупіна. Приємно відзначити, що від імені першокурсникиків виголошували промову студенти факультету української філології – Софія Терлецька та Артур Драган, які впевнено пообіцяли з честю нести високе звання студента Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, зберігати та примножувати його традиції та славу і своїми успіхами прославляти місто та рідну державу.

Потім першокурсники й викладачі перейшли в аудиторію 407, де почули вітальне слово декана факультету, професора В. О. Коваль, виступ заступника декана з виховної роботи, доцента Н. С. Мамчур. А також побачили цікаву, дотепну й веселу презентацію «Філолог ­– це…», підготовлену й представлену студдеканом Юлією Жироховою.

Після цього для «новачків» було проведено змістовні яскраві екскурсії аудиторіями факультету, а тоді кожна група мала виховну годину зі своїм куратором, як-от на тему «Умови й шляхи адаптації до нових обставин і колективу» (студенти 13 групи), «Навчальна діяльність студентів в умовах кредитно-модульної системи» (студенти 12 групи), «Життєві цінності студентів-філологів» (студенти 11 групи), «Норми та правила поведінки студентської молоді» (студенти 14 групи).

Безперечно, такий початок можна вважати успішним. Віриться, що таким же гарним буде й продовження.

" data-title="Перший раз на перший курс">

Перший раз на перший курс

31.08.2017