Настановча конференція з фольклорної практики

25 квітня було проведено настановчу конференцію з фольклорної практики в роботі вчителя для здобувачів вищої освіти 11 групи (освітньо-професійна програма  «Середня освіта (Українська мова і література). Мова і література (польська))», навчальної (фольклорної) практики – 12 групи (освітньо-професійна програма  «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)»), 13 групи (освітньо-професійна програма  «Середня освіта (Українська мова і література). Психологія»).

Валентина Гончарук і Віта Кириченко

Конференцію проводили завідувач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання, професор Наталія Сивачук (вона ж і організатор та керівник фольклорної практики) та викладачі цієї кафедри (керівники практики), доценти Валентина Гончарук і Віта Кириченко. На конференції були присутні й інші викладачі українознавчих дисциплін цієї кафедри.

Валентина Гончарук

Керівники ознайомили здобувачів вищої освіти з метою та завданнями фольклорної практики, які в умовах воєнного часу та згідно з наказом ректора № 392 о/д від 29.03.2022 р. «Про організацію освітнього процесу з 4 квітня до 30 квітня 2022р.» були адаптовані до умов реалізації дистанційного навчання.

Професор Наталія Сивачук актуалізувала роль фольклориста-збирача у період війни (коли кожен повинен відповідально працювати на своєму місці), зробила акцент на духовній суті виголошеного будь-якою людиною, а особливо вчителем, слова та наголосила на їхній величезній відповідальності за кожне промовлене слово.

Професор Наталія Сивачук

Доцент Валентина Гончарук повідомила здобувачам вищої освіти теми, які вони можуть обрати для проведення фольклорних досліджень під час практики, та ознайомила їх зі зразками оформлення матеріалів фольклорної практики і різноманітними «тонкощами» пошуково-дослідницької роботи.

Доцент Валентина Гончарук

В кінці конференції усі присутні висловили сподівання на успішне проведення фольклорної практики, на те, що практикантам пощастить знайти справжніх знавців народної мудрості, зразків фольклору та етнографії, а також побажали всім здоров’я і миру!

" data-title="Настановча конференція з фольклорної практики">

Настановча конференція з фольклорної практики

Валентина Гончарук і Віта Кириченко