У роботі зібрання взяли участь студенти ІV курсу, заступник декана з навчально-методичної роботи І.С. Гонца та методисти від кафедри української мови та методики її навчання Т.І. Жила, І.І. Коломієць, О.А. Молодичук, Т.М.Тищенко, методисти від кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Л.П. Пархета та Н.І. Зарудняк.

Керівник практики від факультету Л.П. Пархета привітала студентів із початком відповідального етапу в їхньому житті, ознайомила з програмою педагогічної практики, мета якої полягає у спостереженні й аналізі навчально-виховного процесу зі словесності в загальноосвітніх закладах. А в умовах карантину й навчання в дистанційному режимі постала проблема адаптації програми практики до реалій сьогодення. В обговоренні цієї проблеми взяли участь керівники-методисти, зокрема, професор Т.М. Тищенко запропонувала прилучитися до онлайн-уроків, що проводяться загальноосвітніми школами міста Умань. У такий спосіб студенти можуть спостерігати за живим спілкуванням учителя-словесника з учнями 5-8 класів, а також ознайомитись із сучасними технологіями навчання в умовах дистанційного здобування знань.

Студентам запропоновано підготувати свої пробні уроки з обов’язковими презентаціями й завданнями, адаптованими до дистанційної форми навчання.

Незважаючи на особливі умови цієї практики і певну розгубленість деяких методистів і студентів, маємо надію на те, що і з цими завданнями ми впораємося.

" data-title="Настановча конференція з педагогічної практики">

Настановча конференція з педагогічної практики

9 листопада 2020 року на факультеті української філології відбулася настановча конференція з педагогічної практики з фахових дисциплін (пробні уроки) для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр». В умовах дистанційного навчання конференція проводилась за допомогою зовнішньої платформи Zoom.