Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», Конкурс проводиться щорічно з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

З огляду на карантинні заходи, що проводяться в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, відкриття Конкурсу проводилося дистанційно в режимі відеоконференції.

Проводили Конкурс доцент кафедри практичного мовознавства Н. М. Савчук і доцент кафедри практичного мовознавства І. В. Хлистун.

Наталія Михайлівна розповіла студентам про Конкурс, його мету, завдання й умови виконання, побажала успіху і творчого натхнення.

У Конкурсі взяли участь 19 студентів різних факультетів університету.

Результати І етапу Конкурсу:

І місце: Ніна Кривуша, студентка факультету іноземних мов (науковий керівник – проф. І. А. Кучеренко);

ІI місце: Єлизавета Мазуренко, студентка факультету соціальної та психологічної освіти (науковий керівник – доц. І. В. Хлистун),

ІIІ місце: Ніка Коломієць, студентка факультету іноземних мов (науковий керівник – проф. І. А. Кучеренко),

Вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів на наступних етапах Конкурсу! Нехай любов до української мови і Шевченкової творчості супроводжує їх усе життя!

" data-title="ХІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для нефілологічних факультетів">

2 листопада 2020 року кафедра практичного мовознавства провела відкриття І етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для студентів нефілологічних факультетів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У Конкурсі взяли участь 19 студентів різних факультетів університету.

Результати І етапу Конкурсу:

11.11.2020