Магістрант 152-м групи (Освітня програма 014. Середня освіта. Українська мова та література. Мова і література (польська)) факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здобув І місце.

Вітаємо Артема Гончарука та його керівника Тетяну Миколаївну Тищенко із заслуженою перемогою!

Враженнями поділилися конкурсант і його керівник.

Артем Гончарук: Перемога моєї конкурсної роботи дала мені розуміння того, що ми на правильному шляху. Українська мова має бути панівною у своїй державі, а не пробиватися крізь утиски та зневагу. Сьогодні дуже важливо говорити про українську мову як маркер Української держави. Для мене це цікавий змагальний досвід, який ні з чим не порівняти.

Тетяна Тищенко: Сьогодні ФБ приніс мені приємну звістку про результати Всеукраїнського конкурсу:  серед 5 перших місць  – одне наше! Оті бомбезні і, як каже професор Світлана Ковтюх – організаторка конкурсу, захмарні відчуття і почуття успіху, радості й удячності організаторам і учасникам! Разом робимо велику справу – виховуємо Українців!

З Артемом працюємо з першого курсу, він учасник проблемної групи, постійний учасник і переможець обласних етапів Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Тараса Шевченка, у 2019 р. – переможець фінального його етапу. Своє завдання як викладач убачаю насамперед у підтримці талановитої молоді. Артему бажаю нових життєвих, наукових і творчих вершин.

" data-title="АРТЕМ ГОНЧАРУК – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ТВОРЧИХ РОБІТ «СОЛОВЕЙ СПІВАЄ. ДОКИ ГОЛОС МАЄ»">

У День української мови та писемності 9 листопада 2020 року віншували переможців Всеукраїнського  конкурсу творчих робіт «Соловей співає. Доки голос має», який організувала кафедра української мови  Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. До конкурсу долучилися  здобувачі вищої освіти, учні загальноосвітніх шкіл і навіть студенти Університету третього віку «Натхнення».

Враженнями поділилися конкурсант і його керівник.