Настановча конференція

На конференції були присутні декан факультету філології та журналістики, доктор педагогічних наук, професор Валентина Коваль; гарант освітньо-наукової програми «Філологія», доктор філологічних наук, професор, керівник практики Світлана Шуляк; кандидат філологічних наук, професор, керівник практики Наталія Цимбал; кандидат філологічних наук, доцент, керівник практики Тетяна Тищенко; аспіранти 1 року навчання.

Метою практики є підготовка фахівця до самостійного виконання функцій мовознавця-дослідника.

Аспіранти ознайомилися із загальними і фаховими компетентностями, які мають сформуватися у процесі проходження практики, базою практики, завданнями та змістом практики, формами звітності про практику, критеріями оцінювання роботи, розподілом балів при оцінюванні основних видів роботи, передбачених програмою практики.

Бажаємо здобувачам вищої освіти ступеня доктора філософії виконати програму практики, отримати всі необхідні ресурси та підтримку в досягненні нових наукових успіхів.

Гарант освітньо-наукової програми «Філологія»

проф. Світлана Шуляк

" data-title="Настановча конференція з виробничої (дослідницької) практики доктора філософії з філології">

Для здобувачів третього рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-науковою програмою «Філологія» (за спеціальністю 035 Філологія) проведено настановчу конференцію з виробничої (дослідницької) практики.

Настановча конференція

Гарант освітньо-наукової програми «Філологія»

проф. Світлана Шуляк