Біля портрета Т. Г. Шевченка

Студенти Ірина Поліщук, Анна Перенчук, Софія Сафонова (22 група), Вікторія Довгань, Наталя Шкільнюк, Світлана Швець (12 група) декламували твори Тараса Григоровича.

Вікторія Довгань, яка і сама схожа на вишукану квітку, пояснила, чому вибрала саме «Лілею». До речі, вона вже третя представниця своєї родини, яка навчається на нашому факультеті. Її чарівні мама і тітка  – також випускниці факультету філології та журналістики.

Вікторія Довгань

Світлана Швець твором «Минають дні, минають ночі…» змусила задуматися над сенсом людського існування. Навіть Наталя Іванівна Зарудняк не втрималася, щоб не прокоментувати вірш.

Світлана Швець

«Мені тринадцятий минало» у виконанні Наталії Шкільнюк продовжився сучасною інтерпретацією: «Мені тринадцятий минає. // Я б пас ягнят. Беру за свідків, // Якби мене поцілувала // Катруся, Кет, моя сусідка».

Наталія Шкільнюк

Анна Перенчук («Якби зустрілися ми знову…») зачарувала всіх своєю природністю, органічністю.

Анна Перенчук

Чудово передала тональність твору «За сонцем хмаронька пливе» Ірина Поліщук.

Ірина Поліщук

Майстерне декламування продемонструвала й Софія Сафонова («Мені однаково..»).

Софія Сафонова

На зустрічі йшла мова про мотивацію в житті Т. Г. Шевченка, відчуття гідності, роль жінок у його долі… розглядалися тексти Кобзаря в контексті сучасності.

Глядачі

Вдячні за запрошення Наталії Станіславівні: приємно спілкуватися з вихованою, мотивованою аудиторією. Не сумніваємося, що Шевченко знайшов би спільну мову з вихованцями ліцею №1.

Студенти й ліцеїсти

Надприємно зустрітися з випускниками факультету, які нині працюють в освітньому закладі, отримати масу позитиву, натхнення. І… Шевченко об’єднує… сподіваємося на продовження співпраці.

Наталя ЗАРУДНЯК

" data-title="Т. Г. Шевченко – ліцеїсти – «Театр Слова» УДПУ">

Т. Г. Шевченко – ліцеїсти – «Театр Слова» УДПУ

8 березня на запрошення вчителя української мови та літератури Наталії Станіславівни Нікіфорової викладачка кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Наталя Іванівна Зарудняк разом із учасниками «Театру Слова», який функціонує на  факультеті філології та журналістики (керівник – професор, кандидат педагогічних наук Наталія Петрівна Сивачук), взяла участь у зустрічі з 8-ми – 11-ми класами Уманського ліцею № 1 Уманської міської ради, що була приурочена 210-ій річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Біля портрета Т. Г. Шевченка

Вікторія Довгань

Світлана Швець

Наталія Шкільнюк

Анна Перенчук

Чудово передала тональність твору «За сонцем хмаронька пливе» Ірина Поліщук.

Ірина Поліщук

Майстерне декламування продемонструвала й Софія Сафонова («Мені однаково..»).

Софія Сафонова

Глядачі