uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк

Колектив «Софія»

Народний аматорський колектив «Софія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини створений у 1999 році за ініціативи завкафедрою української літератури та українознавства проф. Сивачук Н. П., у його складі – студенти мистецько-педагогічного (спеціалізація – українознавство) та філологічного факультетів. Колектив очолює доцент кафедри української літератури та українознавства заслужений працівник культури України Семенчук Василь Васильович.

Народний аматорський колектив «Софія» веде активну концертну діяльність, є лауреатом обласних та Всеукраїнських фестивалів, пропагує українську народну пісенну культуру. Виступи колективу користуються заслуженим успіхом і популярністю.

Основу репертуару становлять українські народні пісні в близькоавтентичному виконанні (фольклорно-репродуктивний спів) та в обробках, переважну їх більшість записано на Уманщині під час фольклорно-етнографічних експедицій та твори українських композиторів. Для колективу характерні чистота і злагодженість звучання, висока виконавська культура і художній смак.

 

Колектив «Софія» УДПУ

06.06.2013

uk Українська
X