Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш email (обов'язково)

  Тема

  Ваше повідомлення

  Скринька довіри

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Тема

   Ваше повідомлення

   uk Українська

   Факультет української філології

   Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

   Друк Друк

   Колектив «Софія»

   Народний аматорський колектив «Софія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини створений у 1999 році за ініціативи завкафедрою української літератури та українознавства проф. Сивачук Н. П., у його складі – студенти мистецько-педагогічного (спеціалізація – українознавство) та філологічного факультетів. Колектив очолює доцент кафедри української літератури та українознавства заслужений працівник культури України Семенчук Василь Васильович.

   Народний аматорський колектив «Софія» веде активну концертну діяльність, є лауреатом обласних та Всеукраїнських фестивалів, пропагує українську народну пісенну культуру. Виступи колективу користуються заслуженим успіхом і популярністю.

   Основу репертуару становлять українські народні пісні в близькоавтентичному виконанні (фольклорно-репродуктивний спів) та в обробках, переважну їх більшість записано на Уманщині під час фольклорно-етнографічних експедицій та твори українських композиторів. Для колективу характерні чистота і злагодженість звучання, висока виконавська культура і художній смак.

    

   Колектив «Софія» УДПУ

   Дата останньої зміни: 7 Грудня, 2015