Екскурсія до Краєзнавчого музею

Надія ДУДАР, студентка 42 групи, поділилася враженнями:  «Умань – містечко в серці України, яке приховує в собі багато цікавинок і таємниць. Однією з них є Краєзнавчий музей, який приймає своїх гостей відкритими обіймами і занурює в таємничий світ минулого.

Похід до музею – це чудова можливість корисно провести свій час і дізнатись багато нового. Перед очима спочатку виступають представники тваринного та рослинного світу. Вони постали у такій красі перед нами, здавалось, що ось-ось виринуть зі скляних оточень. Екскурсовод чудово пояснив особливості кожного представника флори та фауни.

експозиція музею

Наступні музейні експозиції відкрили перед нами історію Уманщини. У першій кімнаті було багато артефактів. Коли споглядаєш їх, розкриваються сторінки стародавньої історії Умані – від первісності до сучасності. Через витончений фільтр часу проходять монети, реліквії та старовинні рукописи, кожен з яких несе свою унікальну історію. Можна простежити те, як людина поступово вдосконалювалася, ставала майстернішою.

Бакута Уляна

У кінці нас чекали прекрасні витвори мистецтва у вигляді одягу, картин, скульптур, посуду, споруд та багато чого іншого і все це виникло внаслідок багаторічної діяльності людини, а саме народу мальовничого міста під назвою Умань.

Осіпенко Наталія

Краєзнавчий музей Умані – це топографічна карта рідного міста, підсилена емоціями історичних подій. Він запрошує нас зануритися у світ минулих епох, відчути пульс нашої історії і збагатитися новими знаннями. Кожен, хто відвідає цей унікальний музей, зможе осягнути непохитний зв’язок між минулим і сучасністю та дізнатися багато цікавого і незвичайного про рідне місто. Музей став не тільки спогадом про культурний доробок міста, а й нагадуванням про нескінченний потік часу, який залишає свій відбиток на кожному поколінні».

Вишивка

" data-title="Навчальна екскурсія як форма організації культурно-освітньої діяльності здобувачів вищої освіти">

Минулого тижня викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Наталія ОСІПЕНКО та Віта КИРИЧЕНКО організували для здобувачів вищої освіти 12 та 42 груп ОП Середня  освіта (Українська мова і література (англійська)) культурно-просвітницький  захід – екскурсію в Уманський краєзнавчий музей.

Екскурсія до Краєзнавчого музею

експозиція музею