Поділитися новиною
Навчальна екскурсія як форма організації культурно-освітньої діяльності здобувачів вищої освіти
Минулого тижня викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Наталія ОСІПЕНКО та Віта КИРИЧЕНКО організували для здобувачів вищої освіти 12 та 42 груп ОП Середня освіта (Українська мова і література (англійська)) культурно-просвітницький захід – екскурсію в Уманський краєзнавчий музей.
Надія ДУДАР, студентка 42 групи, поділилася враженнями: «Умань – містечко в серці України, яке приховує в собі багато цікавинок і таємниць. Однією з них є Краєзнавчий музей, який приймає своїх гостей відкритими обіймами і занурює в таємничий світ минулого.
Похід до музею – це чудова можливість корисно провести свій час і дізнатись багато нового. Перед очима спочатку виступають представники тваринного та рослинного світу. Вони постали у такій красі перед нами, здавалось, що ось-ось виринуть зі скляних оточень. Екскурсовод чудово пояснив особливості кожного представника флори та фауни.
Наступні музейні експозиції відкрили перед нами історію Уманщини. У першій кімнаті було багато артефактів. Коли споглядаєш їх, розкриваються сторінки стародавньої історії Умані – від первісності до сучасності. Через витончений фільтр часу проходять монети, реліквії та старовинні рукописи, кожен з яких несе свою унікальну історію. Можна простежити те, як людина поступово вдосконалювалася, ставала майстернішою.
У кінці нас чекали прекрасні витвори мистецтва у вигляді одягу, картин, скульптур, посуду, споруд та багато чого іншого і все це виникло внаслідок багаторічної діяльності людини, а саме народу мальовничого міста під назвою Умань.
Краєзнавчий музей Умані – це топографічна карта рідного міста, підсилена емоціями історичних подій. Він запрошує нас зануритися у світ минулих епох, відчути пульс нашої історії і збагатитися новими знаннями. Кожен, хто відвідає цей унікальний музей, зможе осягнути непохитний зв’язок між минулим і сучасністю та дізнатися багато цікавого і незвичайного про рідне місто. Музей став не тільки спогадом про культурний доробок міста, а й нагадуванням про нескінченний потік часу, який залишає свій відбиток на кожному поколінні».
Переглядів 334