Студенти 34 групи Ірина Бурлака, Катерина Вергізова, Анастасія Кашоїд, Людмила Волкодав розповіли про те, як вони працювали над завданнями практики у дистанційному режимі: які виникали труднощі, що цікавого дізналися, які висновки було зроблено.

Звичайно, дистанційний режим практики став обмеженням у роботі студентів, про що було зазначено. Проте студенти і в таких умовах зуміли збагатити свої знання і досвід із журналістської роботи, зокрема і щодо підготовки власного доробку.

Наприкінці зустрічі учасники прийшли до висновку, що необхідно ставити питання про розширення бази практики із журналістики у різних ЗМІ: не лише друкованих, а й у теле- і радіокомпаніях, і не лише в м.Умань, а й в інших регіонах, де проживають наші студенти, що навчаються за цією освітньою програмою.

" data-title="Навчальна фахова практика із журналістики">

Навчальна фахова практика із журналістики

Із 12 по 24 квітня студенти 34 групи (ОС 014.01 Середня освіта (Українська мова і література. Журналістика)) проходили навчальну фахову практику із журналістики у дистанційному режимі.

Після її закінчення й оформлення матеріалів 12 травня відбулася підсумкова звітна конференція у режимі онлайн за результатами практики.

На початку зустрічі заступник декана факультету з питань практик, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Л.П. Пархета відзначила важливість навчальних практик в освітньому процесі, зокрема навчальної практики із журналістики.

Керівник практики, доцент кафедри практичного мовознавства І.В. Хлистун окреслила завдання, які були поставлені перед студентами, й умови їх виконання.