Виступ Іванни Боровик

У ХІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи», яка відбулася 19 квітня 2024 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, взяли участь члени Студентського  наукового товариства імені Агатангела Кримського, що діє при Східноподільському лінгвокраєзнавчому науково-освітньому центрі, разом із керівником Тетяною Тищенко і представили власні дослідження у двох секціях: «Онімний ландшафт Поділля» (Іванна БоровикАнна Доценко) та «Лексико-семантичні особливості подільського говору» (Анастасія Люльченко, Ірина Бондаренко, Ірина Поліщук, Анастасія Дячок).

Виступ Анни Доценко

Упевненості  під час виступів, переконливості висновків нашим учасницям надавали власноруч зібраний ономастико-діалектологічний матеріал із рідних їм говірок та знання, набуті під час вивчення дисциплін «Ономастико-діалектологічні студії», «Науково-критичне письмо», «Ономастико-діалектологічна практика».

Непідробна зацікавленість учасників конференції проблемами вивчення мовлення Поділля, збереження його скарбів для прийдешніх поколінь, жваве обговорення досліджень та дружня атмосфера – це для нас цінний досвід і стимул для наступних наукових досліджень.

Щиро дякуємо організаторам конференції за високий рівень її проведення та можливість долучитися до наукового дискурсу.

Іванна Боровик,

здобувачка ОП «Середня освіта (Українська мова і література.

Мова і література (польська))»

" data-title="Навчання і наука йдуть поряд">

Навчання і наука йдуть поряд

Наукові конференції, що проводять у закладах подільського ареалу, є   майданчиком для презентації наукових досліджень студентів, аспірантів і молодих учених, які займаються вивченням ойконімів та діалектних особливостей подільського говору і представлення його в художній літературі.

Виступ Іванни Боровик

Виступ Анни Доценко

Іванна Боровик,

здобувачка ОП «Середня освіта (Українська мова і література.

Мова і література (польська))»