На факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини діє програма академічної мобільності та подвійного диплома, що є невід’ємною частиною сучасної освіти.

Співпраця з багатьма вищими навчальними закладами Польщі урізноманітнює  академічне життя наших студентів. Навчання в Європі дедалі більше популяризується серед українських вступників. Наші студенти, які обрали цей шлях, не помилилися у своєму виборі, тому що це не лише університетські академічні будні, а й безліч нових друзів та корисних знайомств у різних куточках світу.

Дозвілля – яскрава сторінка студентського життя, яка базується на діяльності низки гуртків, клубів за інтересами, тематичних вечірок, відпочинку в затишній атмосфері на природі серед яскравих краєвидів. Екскурсії до історичної та сучасної Польщі урізноманітнюють культурно-дозвіллєве життя студентів та допомагають реалізувати їх потенціал.

" data-title="Навчання за спеціальністю «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))»">

Обираючи спеціальність «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))», студенти отримують безліч можливостей. Це не лише вивчення польської мови, а й здобуття нових знань про цікаве життя Польщі та країн Європейського Союзу, система освіти яких надає перспективи та належні умови праці сучасним спеціалістам.

12.08.2020