Скринька довіри

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Тема

  Ваше повідомлення

  uk Українська

  Факультет української філології

  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

  Друк Друк

  Державна педагогічна практика

  Державна педагогічна практика на 5 курсі проводиться в 9 семестрі протягом 6 тижнів у базових школах міста Умані та за місцем роботи студентів, які працевлаштовані і навчаються за індивідуальним планом.

  Мета державної педагогічної практики – підготувати студентів до виконання функцій учителя-словесника в загальноосвітніх школах, гімназіях, ліцеях та інших навчальних закладах.

  Студенти 5 курсу проводять уроки в 9-11 класах з української мови, української літератури та з дисциплін додаткових спеціальностей та спеціалізацій, виконують функції класних керівників, ведуть щоденники педагогічних спостережень, вивчають педагогічний досвід учителів-наставників. За результатами державної педагогічної практики студенти готують звіт у формі відеопрезентації і захищають її в обраній факультетській комісії.  Графік захисту державної педпрактики складається факультетським керівником і затверджується методичною радою. Формою контролю є комплексна оцінка за виконання всіх завдань програми державної педагогічної практики та її захист.

  Дата останньої зміни: 14 Вересня, 2015