Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


  Скринька довіри


   Факультет філології та журналістики

   Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

   Друк Друк

   Державна педагогічна практика

   Державна педагогічна практика на 5 курсі проводиться в 9 семестрі протягом 6 тижнів у базових школах міста Умані та за місцем роботи студентів, які працевлаштовані і навчаються за індивідуальним планом.

   Мета державної педагогічної практики – підготувати студентів до виконання функцій учителя-словесника в загальноосвітніх школах, гімназіях, ліцеях та інших навчальних закладах.

   Студенти 5 курсу проводять уроки в 9-11 класах з української мови, української літератури та з дисциплін додаткових спеціальностей та спеціалізацій, виконують функції класних керівників, ведуть щоденники педагогічних спостережень, вивчають педагогічний досвід учителів-наставників. За результатами державної педагогічної практики студенти готують звіт у формі відеопрезентації і захищають її в обраній факультетській комісії.  Графік захисту державної педпрактики складається факультетським керівником і затверджується методичною радою. Формою контролю є комплексна оцінка за виконання всіх завдань програми державної педагогічної практики та її захист.

   Дата останньої зміни: 14 Вересня, 2015