Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


    Скринька довіри


      Факультет філології та журналістики

      Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

      Друк Друк

      Неформальна освіта

      Неформальна освіта в Україні – це відносно нова і перспективна галузь в сучасному освітньому процесі, яка дуже стрімко розвивається. Для здобувача вищої освіти це ще один спосіб провести час цікаво та з користю.

      Для чого мені неформальна освіта?

      Основна ціль неформальної освіти – зацікавити здобувача до самоосвіти. Після проходження навчання у форматі неформальної освіти Ви зможете подати документи про результати навчання, але не пізніше, ніж за 30 днів до завершення навчального семестру. Спеціально створена експертна комісія розгляне та оцінить результати вашого навчання за інституційною шкалою й шкалою ЄКТС. Ці результати можуть бути перезараховані в процесі здобуття формальної освіти. Обсяг перезарахованих результатів не може перевищувати 25 % від загального обсягу освітньої програми (відповідно до положення Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини про «Порядок визнання результатів, отриманих у неформальній-інформальній освіті»).

      Тобто, результати Вашого навчання можуть бути перезараховані в наступному семестрі відповідно до виконаного навантаження.

      Які є види неформальної освіти?

      Види неформальної освіти: різноманітні професійні курси, тренінги, семінари тощо. Як правило, їх проходження  розраховано на короткий проміжок часу.

      Популярним видом неформальної освіти є масові відкриті онлайн-курси (МООС). Це інтернет-курси з великомасштабною інтерактивною участю й онлайн-доступом. Тут Ви знайдете як традиційні матеріали навчання (записи лекцій, аудиторна робота, домашнє завдання), так і різноманітні форуми для студентів, викладачів та асистентів. Такі сайти розраховані на здобувачів різних рівнів підготовки.

      Як використати неформальну освіту здобувачу на факультеті філології та журналістики?

      Під час навчання на факультеті філології та журналістики ви можете скористатись платформами для проходження навчання у форматі неформальної освіти, які розміщені нижче.

         Prometheus – платформа з більше ніж 300 різноманітних онлайн-курсів на різні теми. Відповідну тему для себе тут знайде як здобувач вищої освіти, так і педагог.

      Для здобувача на факультеті філології та журналістики цікавими будуть курси з англійської мови.

      Перевага платформи Prometheus в тому, що ці курси для різних рівнів підготовки і є безкоштовними. Пропонуємо звернути вашу увагу  на спеціалізований курс англійської мови для журналістів.

         Всеосвіта –  це освітня платформа, з якою необхідно ознайомитись кожному здобувачу в педагогічному ЗВО.

      Тут проводяться вебінари і курси підвищення кваліфікації не тільки для вчителів, а й для працівників ЗВО та навіть для фахівців з інклюзивної освіти.

      Для здобувача на факультеті філології та журналістики ознайомитись з таким видом роботи буде цікаво і корисно як для майбутнього педагога.

        «Платформа №1 для тих, хто вивчає польську мову». Така назва абсолютно точно відповідає змісту матеріалу, розміщеному на цьому порталі.

      Він створений для тих, хто зацікавлений у вивченні польської мови як іноземної незалежно від того чи стикались ви колись з польською мовою. На порталі ви можете знайти курси і онлайн-тренінги для вивчення польської мови з нуля. У вас є можливість проходити курси у групі, або ідивідуально з викладачем. Основна перевага – це онлайн-доступ до всіх занять, тобто пройти підготовку ви можете без відриву від роботи/навчання. Також у вас є можливість записатись на курси, які проходять очно. Окрім курсів, тут ви знайдете велику кількість матеріалу, який допоможе у вашому навчанні: польські словники, методичні рекомендації для вивчення польської мови тощо.

         Coursera – це онлайн-платформа, де розміщено кілька тисяч різноманітних курсів з різних спеціалізацій і для різних освітніх рівнів. Усі курси проводять викладачі провідних університетів світу, які співпрацюють з платформою Coursera.

      Кожен, хто відвідає таку платформу, обов’язково знайде курс чи тренінг, який його зацікавить. Усе навчання на  Coursera відбувається онлайн: здобувач виконує завдання і надсилає за зворотним зв’язком, має у вільному доступі записи лекцій, додаткові матеріали, статті тощо. До більшості лекцій є українські субтитри.

      Education Era – повністю безкоштовна платформа, де розміщено різноматні курси і вебінари: від української культури і мови до екології та енергетики. Ви можете проходити ці курси у будь-який зручний для вас час, обговорювати домашнє завдання за зворотним зв’язком, використовувати конспекти лекцій з ілюстраціями. Наприкінці навчання ви складете іспит і отримаєте сертифікат.
         Дія. Цифрова Освіта – нова платформа, яка зацікавить кожного здобувача. Цікавий формат подання інформації у вигляді «серіалів» приверне вашу увагу до навчання, дивіться або слухайте їх, у будь-який час, а потім пройдіть тестування і отримайте сертифікат про здобуті навички.

      Для здобувача на факультеті філології та журналістики цікавими будуть такі теми: медіаграмотність, цифрова журналістика, організація роботи в школі, цифрові технології та їх використання у навчанні та інші.

      Сертифікати

       

       

      Дата останньої зміни: 21 Лютого, 2024