Свого часу Павло Тичина написав збірку «Сонячні кларнети».

А сьогодні Черкаська спілка письменників України за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА видала збірку творів юних митців під однойменною назвою.

І тим приємніше, що учасники університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана, вони ж – студенти університету, який має ім’я Павла Тичини, теж потрапили в коло авторів, чиї твори було схвалено до друку.

Це Артем Гончарук, Тетяна Кравець, Галина Куру, Наталія Кучеренко, Надія Мельник, Сергій Мовчан, Наталя Рута (Власюк) та Марина Зарудняк.

Дякуємо Черкаській спілці письменників, зокрема упорядниці Оксані Галаєвій.

А авторам, кожен з яких отримав (безкоштовно) свій авторський примірник, зичимо нових успіхів.

Тепер чекаємо публікування наших поетів і прозаїків ув обласному альманасі «Холодний Яр».

" data-title="Обласний альманах «Сонячні кларнети» опублікував і авторів з університету Павла Тичини">

Свого часу Павло Тичина написав збірку «Сонячні кларнети».

Дякуємо Черкаській спілці письменників, зокрема упорядниці Оксані Галаєвій.

06.05.2021