29 квітня 2021 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті української філології  на базі кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури (завідувач кафедри – кандидат філологічних наук, доцент І. В. Анікіна) було організовано і проведено V Міжрегіональний науково-практичний семінар «Теоретичні та прикладні проблеми сучасної філології» на платформі Google Meet.

Співорганізаторами стали професорсько-викладацький склад кафедри міжкультурної комунікації, світової літератури та перекладу Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету. У міжрегіональному науково-практичному семінарі взяли участь понад 80 осіб, серед яких науковці НАН України та інших навчальних закладів України, вчителі шкіл та студенти, які роблять перші кроки в науці.

Учасники заходу на пленарному й секційному засіданнях презентували власні наукові праці, обговорювали актуальні питання з лінгводидактики, лінгвістики та літературознавства, активно полемізували.

Така плідна співпраця з науковими установами, закладами вищої освіти, зі школами міста й району є пріоритетною для факультету української філології УДПУ імені Павла Тичини.

Учасники семінару подякували організаторам за цікаву продуктивну зустріч і висловили сподівання на подальшу співпрацю.

" data-title="V Міжрегіональний науково-практичний семінар «Теоретичні та прикладні проблеми сучасної філології»">