Google Україна

Упродовж цього місяця маємо такі результати: успішно опанували всі рівні (базовий, середній і поглиблений) 8 науково-педагогічних працівників – Ірина Денисюк, Світлана Шуляк, Світлана Січкар, Інесса Анікіна, Юрій Ревук, Лія Лукіна, Олександр Гембарук, Лариса Задояна.

Базовий рівень здобули Вікторія Черевченко та Олександр Черевченко.

На онлайн-заняттях педагоги значно поглибили, розширили й оновили професійні знання, уміння і навички, що дало можливість підвищити мотивацію до використання в професійній діяльності інформаційно-комунікаційних технологій Google. Навчання триватимуть до червня поточного року.

" data-title="ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ»">

ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ»

Знання комп’ютерної грамотності в сьогоденні є дуже необхідними. Інформаційні технології вимагають кожного з нас іти в ногу з часом, а підвищення ІКТ-компетентності викладачів дає можливість саморозвиватися, вдосконалювати набуті навички, також реалізувати роль лідерства в цій галузі: не відставати від здобувачів вищої освіти, а вести їх за собою.

У лютому 2023 року науково-педагогічні працівники факультету філології та журналістики продовжують брати активну участь у програмі «Google Digital Tools for Education / Цифрові інструменти Google для освіти», що діє за підтримки Міністерства освіти і науки України та компанії «Google Україна».

Google Україна

Базовий рівень здобули Вікторія Черевченко та Олександр Черевченко.