22 лютого 2021 року фахівець центру Валерія Олександрівна Храпач  на платформі Googl Meet ознайомила учнів та вчителів Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області з особливостями вступної кампанії 2021 року, відповіла на запитання, які хвилювали майбутніх вступників, зокрема як створити електронний кабінет, подати заяву вступника, обрати пріоритети.

Професор кафедри Тетяна Миколаївна Тищенко окреслила майбутнім абітурієнтам перспективи, які відкриває навчання на факультеті української філології, ознайомила з освітніми програмами та повідомила про необхідні сертифікати ЗНО для вступу на факультет.

Зустріч була змістовною та корисною.

" data-title="Онлайн-зустріч із майбутніми абітурієнтами">

Онлайн-зустріч із майбутніми абітурієнтами

Кафедра української мови та методики її навчання продовжує організовувати зустрічі фахівців Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, викладачів  факультету та  майбутніх абітурієнтів.

Зустріч була змістовною та корисною.