Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література англійська))

Важливою особливістю освітньої програми є можливість навчання за програмами академічної мобільності, проходження мовних практик і стажувань за кордоном та отримання диплома про вищу освіту закладу-партнера.

У результаті навчання за цією освітньої програмою здобувачі вищої освіти вільно володіють та практично коментують українською та англійською мовами, орієнтуються в літературних процесах різних народів світу і часів, мають сформовані предметно-методичні, інформаційно-цифрові та психологічні компетентності.

Особлива привабливість освітньої програми полягає в тому, що нею передбачено реалізацію опанування англійської мови на високому рівні, що значно розширює можливості подальшого навчання (на другому (магістерському) рівні) та працевлаштування, не обмеженого закладами освіти різного рівня. Вільне володіння англійською уможливлює не лише прочитання творів світового надбання мовою оригіналу, а й виступає тим ключем до самоосвіти і самовдосконалення упродовж життя, які є запорукою конкурентоспроможності на ринку праці в умовах сьогодення.

" data-title="Освітня програма «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література англійська))»">

Уявити сучасний світ без багатоаспектної міжнародної співпраці неможливо. Людство давно вирішило проблему спілкування народів – носіїв різних мов. Міжнародні мови. Однією з таких є англійська, знання якої давно стало необхідністю, а не вершиною освіченості. Освітня програма «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література англійська))» сприяє формуванню широкого кола філологічних компетентностей для успішної професійної діяльності не лише у сфері педагогіки, а й інших соціальних комунікацій.

Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література англійська))

18.07.2022